Viha taltsutamine toimib tõepoolest, tuleb ta lihtsalt enda seest välja lasta!


Ükskord istusin oma laua taga, kui mulle meenus telefonikõne, mille olin unustanud teha. Ma leidsin numbri ja valisin selle. Meeshääl vastas: “Hallo!” Ma ütlesin viisakalt: “Mina olen Tiit. Kas ma saaksin rääkida Marek Piegusega?!” Vastuseks karjus meeshääl mulle kõrva: “Hangi omale õige number, kurat!” ja lõi telefonitoru hargile. Ma ei suutnud uskuda, et keegi saab olla nii häbematu.

Kui ma valisin Mareki korrektset numbrit, et talle helistada, avastasin, et olin kogemata kaks viimast numbrit segamini ajanud.

Peale temaga kõne lõpetamist otsustasin uuesti helistada valele numbrile. Kui sama tüüp telefonile vastas, karjusin ma: “Sa oled sitapea!” ja panin toru ära. Ma kirjutasin ta numbri üles ja kirjutasin sinna kõrvale sitapea. Ja kleepisin selle lauaplaadile. Iga paari nädala tagant, kui ma maksin arveid, või mul oli eriti s*** päev, helistasin ma talle ja karjusin: “Sa oled sitapea!”
Kui hakati pakkuma „numbrinäidu” teenust, mõtlesin, et mu teraapiline sitapeale helistamine peab saama lõpu, sest võin vahele jääda. Igaks juhuks otsustasin kontrollida, kas jobu sellest teab. Ma helistasin tema numbrile ja ütlesin: “Tere! Mina olen Toomas Tool Elionist. Helistan, et teada sada, kas te olete juba tuttav meie uue „numbrinäidu” teenusega?” Ta karjus: “EI!” ja lõi telefoni hargile. Ma helistasin talle kiiresti tagasi ja ütlesin: “See on sellepärast, et sa oled sitapea!” ja katkestasin kõne.

Ühel päeval kui olin Selveri juures ja valmistusin parkima, lõikas mingi tüüp musta BMW-ga mul tee ära ja parkis end kohale, mida ma kannatlikult oodanud olin. Ma tuututasin signaaliga ja vehkisin kätega – tema lihtsalt näitas mulle keskmist sõrme. Aga tema auto küljeaknal ilutses silt: MÜÜA, koos tema telefoninumbriga. Ma kirjutasin selle üles…

Paar päeva hiljem, kohe peale seda, kui olin esimesele sitapeale helistanud (mul oli ta number kiirvalimise all) ja ta korralikult läbi sõimanud, arvasin, et ma helistan sellele BMW sitapeale ka. Ma küsisin: “Kas teie olete see, kellel on must BMW müüa??” Ta vastas: “Jah, olen küll!” Ma küsisin: “Kas ma saaksin seda ka näha?” Ta ütles: “Jah, ma elan Vanapapli 14, Veskimöldres. See on helebeeþ majake ja autod on kohe ette pargitud.” Siis küsisin: “Mis su nimi on?” Ta ütles: “Mu nimi on Madis Muul.” “Millal on hea aeg, sind leida, Madis?” “Ma olen kodus igal õhtul, peale kella 17” “Kuule Madis, kas ma saan sulle midagi öelda?” “Jah?” “Madis, sa oled sitapea!” Siis panin ma toru ära ja salvestasin ka tema numbri kiirvalikusse.
Edaspidi, kui mul oli probleeme, oli mul kaks sitapead, kellele helistada.
Ühel päeval olin kogu maailma peale tige ja otsisin oma vihale väljundit. Siis tuli mul idee.  Helistan esimesele sitapeale. Ta ütles: “Hallo” Ma ütlesin: “Sa oled sitapea!” kuid ei pannud toru ära. Ta küsis: “Oled sa veel seal?” Ma vastasin: “Jah” Ta karjus: “Lõpeta mulle  helistamine!” Ma ütlesin: “Eks sunni mind!” Ta küsis: “Kes sa oled?” Ma vastasin: “Mu nimi on Madis Muul” Ta ütles: “Jah?? Kus sa elad?” Ma vastasin: “Sitapea, ma elan Vanapapli 14, Veskimöldres, beeþis majakeses. Mul on must bemm maja ette pargitud, et sa teaksid.” Ta ütles: “Ma tulen kohe sinna, Madis-poiss. Ja sul on parem juba testament ära teha!” Ma ütlesin: “Jah, ma juba tõsiselt kardan, sitapea!” ja panin toru ära.

Siis helistasin ma teisele sitapeale. Ta ütles: “Hallo?” Ma ütlesin: “Hallo, sitapea!” Ta karjus: “Kui ma peaksin teada saama, kes sa oled…” Ma ütlesin: “Mis siis saab?” Ta ütles: “Ma kütan su [piiks] kuumaks!” Ma vastasin: “Sul on see võimalus, sitapea! Ma tulen kohe sinu juurde!” Siis panin ma toru ära ja helistasin politseisse. Ütlesin, et elan Vanapapli 14, Veskimöldres ja et ma olen teel koju, et tappa oma elukaaslasest pedesõber.

Siis helistasin ma Kanal 2 Reporterisse, et kohe läheb lahti mölluks lahti aadressil Vanapapli 14. Vennad lubasid kärmelt kaameratega kohale kimada. Seejärel läksin oma autosse ja sõitsin Veskimöldre poole.

Ma jõudsin sinna täpselt õigel ajal, et näha kuidas kaks sitapead just kohale jõudnud politseiauto ees teineteist tümitasid. Ning loomulikult ei puudunud ka telemehed oma kaameratega…
Kohe tundsin ennast PALJU paremini. Viha taltsutamine toimib tõepoolest, tuleb ta lihtsalt enda seest välja lasta!


Meeldib? Jaga seda!

Share via
9 jagamist

Lisa reaktsoon!

Meeldib Meeldib
0
Meeldib
Armastan Armastan
0
Armastan
Hahaa! Hahaa!
0
Hahaa!
Ohhoo! Ohhoo!
0
Ohhoo!
Kurb Kurb
0
Kurb
Vihane Vihane
0
Vihane

Facebooki kommentaarid

error:
Mis laadi postitust soovid teha?
Tekstiline jutt
Sobib juttude, anekdootide, artiklite, tsitaatide jne avaldamiseks. Kasutada saab teksti kujundust. lisada embed elemente ning pilte.
Pilt
Pilt või ainult pildiga postitus
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Meem
Lae oma enda meemi taustapilt, et teha uus isikupärane meem.
Nummerdatud nimekiri
Klassikaline nummerdatud nimekiri
Hindamisega nimekiri
Hinda üles või alla, et valida listi parim
Avatud nimekiri
Juurde lisamise võimalusega nimekiri üles ja alla hindamisega
Poll
Hääletamine, et tuvastada parim valik
Send this to a friend