Privaatsusteavitus

See privaatsuspoliitika hõlmab Meeldib.com veebilehte.

Privaatsuspõhimõte reguleerib teie juurdepääsu teenustele, veebisaitidele ja MEELDIB.COM’i kaudu pakutavatele rakendustele (edaspidi “Teenused”). Palun lugege see hoolikalt läbi enne, kui kasutate MEELDIB.COM’i. Teie MEELDIB.COM’i kasutamine näitab, et olete seda privaatsuspoliitikat lugenud ja mõistnud ning näitab oma nõusolekut kehtivate kasutustingimuste järgimiseks ja selle poliitika kohaldamiseks.

Teabe kogumine

MEELDIB.COM või kolmandad osapooled võivad koguda meie kasutajatelt teavet MEELDIB.COM’i mitme erineva punkti kohta.

Uudiskirjad võivad pakkuda lugejatele näiteks asjakohast teavet või uudiseid või iganädalasi või igapäevaseid kokkuvõtteid. Et registreeruda tavaliste meilide saamiseks lehekülje meililistis, peavad kasutajad esitama teavet, sealhulgas kehtiva MEELDIB.COM’i kasutajanimi ja / või e-posti aadressi ning võivad esitada demograafilist teavet, nagu näiteksasukoht ja huvid. MEELDIB.COM või selle kolmandate osapoolte teenusepakkujad võivad seda teavet koondavana kasutada, et hinnata üldist kasutajate huvi erinevate sise- ja kolmandate isikute toodete ja teenuste suhtes. Teie isiklikku ja kontaktteavet võidakse edastada MEELDIB.COM’i kolmandate osapoolte teenusepakkujatele. MEELDIB.COM ja selle kolmanda osapoole teenusepakkujad võivad aeg-ajalt jälgida, kuidas kasutajad suhtlevad meilisõnumitega, mida me saadame regulaarselt, et meie teenuseid paremaks muuta. Kasutajad, kes otsustavad uudiskirja end registreeruda, võivad saada leheküljelt regulaarseid e-kirju, mis koosnevad asjaomase saidi sisust ja / või kolmandate osapoolte sponsorite sisust. Kuna toimetuslik sõltumatus on meie jaoks kriitiline, võite olla kindel, et me tähistame alati sponsoreeritud sisu sellisena nagu ka meilides. Kui te ei soovi saada kolmandate osapoolte reklaamijatele kirju, palun ärge registreeruge uudiskirja.

Kommentaarid ja konto teave

Kasutajakogemuse edasiseks parandamiseks võimaldab MEELDIB.COM kasutajatel kommenteerida mõnda või kõiki lehekülje saite, võimaldades kasutajatel arutleda ja nendega seotud teemasid jagada. Kasutajal on võimalus seda teenust näha sisse logides ja selleks tuleb esitada kas kehtiv teave isiku kohta või luua anonüümne konto.

MEELDIB.COM ei saa ega salvesta salasõnu kolmanda osapoole teenustest ega edasta sellekohast teavet kolmandatele osapooltele.

Küpsised

MEELDIB.COM või kolmandad osapooled võivad kasutada küpsiseid, veebimajakaid, HTML5 kohalikku talletusruumi, JavaScripti ja muid sarnaseid tehnoloogiaid, et saaksime mõista, kuidas te Teenuseid kasutate, ning aidata meil pakkuda paremaid teenuseid ja reklaame.

Küpsis on kasutaja arvutisse salvestatud andmehulk, mis on seotud kasutajaga seotud teabega. Võime kasutada nii seansi ID-de küpsiseid kui ka püsivaid küpsiseid. Kui seansi ID küpsis sulgeb brauseri, katkestab küpsis lihtsalt. Püsiv küpsis on väike tekstfail, mis on pikemat aega kasutaja kõvakettale salvestatud. Püsivaid küpsiseid saab eemaldada, järgides kasutaja Interneti-brauseri abifaili juhiseid. Me salvestame iga kasutaja masinas küpsise, mis sisaldab kasutaja spetsiifilist teavet.

Võite oma brauserit konfigureerida, et kõik küpsised aktsepteerida, keelata kõik küpsised või teavitada sind, kui küpsis on määratud. Kui keeldute kõikidest küpsistest, ei saa te kasutada teenuseid, mis nõuavad teie sisselogimist, ja te ei pruugi kõiki pakkumisi täielikult ära kasutada. Kuid mitte kõik Teenused ei nõua küpsiste vastuvõtmist. Saadetavate Teenuste ja meilide kasutamine võib käivitada koodi, mida tuntakse veebimajakana. See kood võimaldab meil mõista aega ja kuupäeva, mil kasutaja on e-kirja avanud. Meie veebimajakad ei kogu isikut tuvastavat teavet. Kasutajad, kes soovivad oma veebimajakaid keelata, peaksid seda tegema, lülitades oma e-posti kliendis (nt Outlooki, Outlook Expressi) pildid välja.

Lingid

MEELDIB.COM sisaldab linke teistele saitidele ja kolmandate osapoolte loodud turunduslinke. Sellised kolmandad osapooled ei kogu isikut tuvastavat teavet, kui olete külastanud viidatud saiti. Pidage meeles, et MEELDIB.COM ei vastuta teiste saitide privaatsustavade eest. Soovitame kasutajatel olla teadlikud, kui nad meie saidilt lahkuvad ja loevad iga veebisaidi privaatsusavaldused, mis koguvad isikuandmeid, eraldi läbi. Käesolevat privaatsuspoliitikat kohaldatakse ainult MEELDIB.COM’i kaudu kogutud teabe kohta.

Sisu

Samuti peaksite teadma, et mõni MEELDIB.COM’i kaudu edastatud sisu on pärit teisest sisuteenuse pakkujalt. Sellised muud sisuteenuse pakkujad võivad oma arvutisse “küpsised” asetada või koguda teavet teie kohta, muu hulgas paludes teil sisu kaudu teavet pakkuda.

Meie kogutud andmeid võiME jagada meie tulevaste ja praeguste äripartnerite, reklaamijate ja muude kolmandate osapooltega ärilistel eesmärkidel. Me ei kogu oma kasutajatelt isiklikke andmeid (sh telefoninumbrit, aadressi, dokumendi nr jne), välja arvatud teie äranägemisel antud nimed ja e-posti aadressid. Siiski võime pakkuda teile võimalust esitada enda kohta muu teave (nt sugu, vanus, ametikoht, harrastused, huvid, postiindeks jne), mis kajastaks ka seda privaatsuspoliitikat.

Logifailid

Nagu enamik standardseid veebisaitide servereid, kasutame ka meie logifaile, et registreerida teatud teavet selle kohta, kuidas te MEELDIB.COM’i kasutate. Seda teavet võime salvestada kolmandate osapoolte serverites ning seda võivad kasutada MEELDIB.COM’i või selle kolmanda osapoole teenusepakkujad, et pakkuda saidi isikupärastamiseks paremat teenust ja hinnata kasutaja üldist huvi erinevate sise- ja kolmandate isikute toodete ja teenuste vastu. Me ei kogu siiski IP-aadresse ega logi IP-aadressi.

Reklaam

Reklaamide esitamine – nendel veebisaitidel kuvatavaid reklaame pakub teile veebireklaamide müüja ja / või MEELDIB.COM’i enda reklaamitarkvara. Reklaamide esitamiseks teie jaoks võime me kasutada otsingutest kogutud teavet või meie veebisaitide külastusi ja teavet, mille me konkreetselt kolmandatelt osapooltelt omandame.

Reklaam ja küpsised – mõned meie kolmanda osapoole reklaamipartnerid võivad levitada küpsiseid kasutajatele reklaamides, mis meile on edastatud. MEELDIB.COM’il puudub juurdepääs nendele küpsistele ja me ei kontrolli seda, kui oleme saanud reklaami kolmandalt osapoolelt.

MEELDIB.COM võib osaleda sidusreklaamides ja lubada sidusreklaamide lingid kodeerida mõnel meie lehel. See tähendab, et võite teenida komisjonitasu, kui klõpsate või ostate midagi kasutades neid reklaame.

MEELDIB.COM ei anna kolmandate osapoolte reklaamifirmadele isiklikult tuvastatavat teavet. Pange tähele, et kui reklaamija palub MEELDIB.COM’il näidata reklaami teatud omadustega kasutajatele (näiteks 18-24-aastased) või selle rühma segmendile (näiteks 18-24-aastased naised, kes on vaadanud teatud kategooriaid sisu) ja reageerite sellele reklaamile, võib kolmanda osapoole reklaamiettevõtja järeldada, et teil on vaatajaskonna omadused, kelleni nad püüavad jõuda.

Ettevõtte ülemineku puhul

Juhul, kui MEELDIB.COM läbib ettevõtte ülemineku, näiteks ühinemise, omandamise teise äriühingu poolt või osa selle vara müügist, on kasutajate isiklik teave enamikul juhtudest osa üleantud varadest.

Kampaaniad

Aeg-ajalt võite osaleda kampaaniates,mida meie või kolmandad isikud võivad sponsoreerida. Osalemine võib nõuda teie isikuandmete jagamist meie või kolmandate isikutega, kes sponsoreerivad üritust. Taolisel puhul peaksite kontrollima täpseid kampaania reegleid, et määrata kindlaks, kuidas teie teavet kasutatakse ja teistega jagatakse. MEELDIB.COM võib sellise võimalusega seoses teatada erieeskirjadest või erireeglitest.

Võib juhtuda, et MEELDIB.COM nõuab teilt kampaania võidu kohal lisaks eraldi isiklikku informatsiooni ja näiteks ka luba kasutada teie isikuandmeid, näiteks turundusmaterjalides. Võib juhtuda, et kolmanda osapoole kampaania puhul rakenduvad lisatingimused ja ka kolmanda osapoole privaatsusreeglid. Meie ei vastuta selliste kolmandata osapoolte lisatingimuste ja reeglite eest. Enne kui otsustate, kas osaleda mõnes kampaanias, peate hoolikalt läbi vaatama selle juhised ja nende kolmandate isikute tingimused.

Juriidiline lahtiütlus

Kuigi me teeme kõik endast oleneva, et säilitada kasutajate privaatsus, võib MEELDIB.COM’il tekkida vajadus avaldada isikuandmeid, kui see on seadusega nõutav, kui meil on kindel arvamus, et selline tegevus on vajalik kehtiva kohtumenetluse, kohtumääruse või kohtumenetluse järgimiseks.

Kui me hakkame teiega seotud teavet üle andma, kasutame me mõistlikke jõupingutusi, et varem teade teile saata, välja arvatud juhul, kui meil on seadusega või kohtuotsusega keelatud seda teha.

Info turvalisus

MEELDIB.COM’il on tehnilised, halduslikud ja füüsilised kaitsemeetmed, mis aitavad kaitsta kasutaja käsutuses oleva teabe omavolilist juurdepääsu, kasutamist või avalikustamist. Meie turvamenetluste kohaselt on juurdepääs isikuandmeid võimaldavatele andmetele lubatud ainult nende jaoks, kellel on sellise juurdepääsu jaoks ärivajadus, ja tundlikke andmeid säilitatakse ainult niikaua, kui see on vajalik äri- või seaduslike vajaduste rahuldamiseks ja hävitamiseks enne nende kõrvaldamist. Kuigi me püüame koguda ja säilitada isiklikke andmeid, pole üKSKI programm sajaprotsendiliselt turvaline ja me ei saa garanteerida, et meie kaitsemeetmed takistavad igasugust lubamatut katset isikuandmetega tutvuda, seda kasutada või avalikustada.

Kui Teile tundub, et teie andmeid on kuidagi valesti kasutatud, palun võtke meiega otsekohe ühendust aadressil meeldib@meeldib.com. Me töötame koos teiega probleemi lahendamiseks.

Muudatustest teavitamine

Kui MEELDIB.COM muudab oma privaatsuspoliitikat, avaldame need muudatused sellel privaatsuseeskirjade lehel ja muudesse kohtadesse, mida me asjakohaseks peame, nii et meie kasutajad on alati teadlikud, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel asjaoludel, kui neid on, siis ka avaldame. Te olete vastutav käesoleva lepingu muudatuste ülevaatamise ja tundmaõppimise eest.

Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi või soovitusi seoses meie privaatsuspoliitikaga, võtke palun ühendust aadressil meeldib@meeldib.com. Kõikide muude küsimustega pöörduge meie KONTAKT lehele.


Warning: Undefined array key "notice_type" in /data01/virt83911/domeenid/www.meeldib.com/htdocs/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/template-functions.php on line 448

Warning: Undefined array key "notice_behaviour" in /data01/virt83911/domeenid/www.meeldib.com/htdocs/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/template-functions.php on line 450
Mis laadi postitust soovid teha?
Tekstiline jutt
Sobib juttude, anekdootide, artiklite, tsitaatide jne avaldamiseks. Kasutada saab teksti kujundust. lisada embed elemente ning pilte.
Pilt
Pilt või ainult pildiga postitus
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Meem
Lae oma enda meemi taustapilt, et teha uus isikupärane meem.
Nummerdatud nimekiri
Klassikaline nummerdatud nimekiri
Hindamisega nimekiri
Hinda üles või alla, et valida listi parim
Avatud nimekiri
Juurde lisamise võimalusega nimekiri üles ja alla hindamisega
Poll
Hääletamine, et tuvastada parim valik
Send this to a friend
Tööribale