Tõestisündinud lood: laste piinlikkuse TOP 15 ehk kas seda mahla võib juua või on see viina peale?


1. Tsirkus

Eesti aja algul viidi mind esimest korda tsirkusesse ja peale seda läksime emaga kirikusse (jõuluvärki kuulama). Mina olevat kõva häälega vaimustusest rõkanud: “Siin on nagu tsirkuses!”

2. Mmm, õlu!

3-aastane nägi poes õllepudeleid ja kommenteeris: “Mmm õluuuu!” Huvitav samas, peres meil keegi õlut ei joo. Kõrvalseisjatel muidugi nalja kui palju.

3. Puder pähe ja rumalad sõnad

Meie oma rääkis lasteaias, et ema õpetab talle rumalaid sõnu ja kui sõna ei kuula, siis paneb putru pähe. Kasvataja kuulas mind õhtul tõsise näoga üle.

4. Piss!

Tuleb meelde, kui ühed lähemad sugulased käisid praamiga Vormsi saarel, väikelaps kaasas. Laps vaatab aknast välja ja näeb merd ning kommenteerib: “Piss!”

5. Tuvid s*tuvad kõik täis

Sõidab bussis ema väikese tütrega. Tütar räägib: “Sügis saabub — lehed lähevad kollaseks, linnud lendavad lõunamaale…“ Tädid ümberringi jälgivad tunnustavate ja heatahtlike nägudega. Siis lisab tüdruk monoloogi lõppu: “Aga need tuvid ei lenda mitte kuhugi ja s*tuvad kõik majaseinad täis.”

6. Issi, ära joo nii palju õlut!

3-aastane tütar karjus üle bensujaama: “Issi ära osta nii palju õlut, sul hakkab jälle paha!”

7. Ostame viinereid

Minu vend karjus poes emale: “Ostame viinereid, ise lubasid, et palgapäeval saab!”

8. Mahl viina peale

Lasteaias pakutakse mahla pudru kõrvale. Kolmeaastane küsib: “Kas seda mahla võib juua või on see viina peale?”

9. Issi on vangis

Vennapoeg on piiritu fantaasiaga. Ema tuli lasteaeda õhtul järgi ja poiss räägib kõva häälega: “Eks ole meie issi on vangis? Ema vastu: “Ei ole ju, nii ei tohi rääkida — mis teised meist arvavad?” Poiss vastu: “Ema, see on ju meie väikene saladus.” Järgnevad õhtud pidi ainult issi lasteaias käima — tõestuseks.

10. Mis nad üldse tulevad?!

Sugulastega oli selline lugu, et reede õhtul helises telefon ja kui isa kõne lõpetas, ütles ta emale, et naabrid tulevad külla, mis peale ema ütles: “Oh jah, mis nad jälle tulevad.” Kui külalised ära hakkasid minema, ütles ema, et ärge veel minge, mille peale ütles nende kolmeaastane: “Emme miks nad ei või minna, ise ennem ütlesid, et mis nad üldse tulevad.”

11. Poisid ajavad hulluks

Sõitisin aastaid tagasi bussis ja sattusime seisma laste perearsti kõrvale. Muidu nii häbelik tütar (oli siis 4-aastane) jutustas julgelt tuttava tädiga ja üks moment küsis: “Kas sul ka lapsi on?” Arst vastas, et jah, tal on 4 poega. Tütar vaatas talle selle peale kaastundlikult otsa, pani käe põlvele ja ütles: “Vaeseke, sa oleksid kindlasti vähemalt ühte tüdrukut tahtnud, nad ajavad su ju hulluks!” Tal on kodus kaksikutest vennad, hirmsad mürakarud.

12. Vannis ei tohi peeretada

Võtsin poja ükskord tööle kaasa. Kontoris ütles ta järsku heast-peast ühele mehele: “Ema ütles, et vannis ei tohi peeretada, siis läheb pepu kärna.” Kusjuures sai seda talle kunagi kodus naljamisi tõesti öeldud.

13. Tiibadega Lenin

Kasvasin maal, kui vanematega Tallinna linna sain, oli neil seletamist, mis ja kus see elu käib. Sõitsime bussiga Piritale. Russalkast mööda sõites olin üle bussi kilganud: “Näe, tiibadega Lenin!” ja siis mõtlikult järele: “See on üks rumal Lenin, et ta tiibadega on.” Eks siis vanematel tuli selgitada, et kõik kujud ei ole Leninid ja Lenin ei saa rumal olla, sest ta on Lenin, seda isegi siis, kui tal juhtumisi tiivad on.

14. Sini-must-valge

Olin kusagil 7-aastane ja õppisin kuduma. Korjasin kodust neid lõngajuppe, mida sain. Ja siis sõbrannaga kudusime maja hoovis. Äkki hakkas kogu maja rahvas minu kudumise vastu huvi tundma. Alles hiljem sain teada, milles asi oli. Nukutekk, mille kudusin tuli sini-must-valge.

15. Onu loll

Naabertänavas elas onu Roland, keda Rolliks kutsuti. Väike laps, kes l-tähte hääldada ei mõistnud, hüüdis: “Vaata, vanaema, onu loll läheb!”


Meeldib? Jaga seda!

12 jagamist

Lisa reaktsoon!

Meeldib Meeldib
0
Meeldib
Armastan Armastan
0
Armastan
Hahaa! Hahaa!
1
Hahaa!
Ohhoo! Ohhoo!
0
Ohhoo!
Kurb Kurb
0
Kurb
Vihane Vihane
0
Vihane

Facebooki kommentaarid

error:
Mis laadi postitust soovid teha?
Tekstiline jutt
Sobib juttude, anekdootide, artiklite, tsitaatide jne avaldamiseks. Kasutada saab teksti kujundust. lisada embed elemente ning pilte.
Pilt
Pilt või ainult pildiga postitus
Video
Youtube, Vimeo või Vine integreeritud kood
Meem
Lae oma enda meemi taustapilt, et teha uus isikupärane meem.
Nummerdatud nimekiri
Klassikaline nummerdatud nimekiri
Hindamisega nimekiri
Hinda üles või alla, et valida listi parim
Avatud nimekiri
Juurde lisamise võimalusega nimekiri üles ja alla hindamisega
Poll
Hääletamine, et tuvastada parim valik

Send this to a friend