Maksujõuetu mehe kiri võlausaldajaile


Maksujõuetu mehe kiri võlausaldajaile

Kallid sõbrad!

Lugesin just Teie ärritunud meeldetuletust minu laenust, mis Teie arvates oleks tulnud tagasi maksta juba ammugi, ning milles Te väidate, et võite valmistada mulle ebameeldivusi, kui ma ei maksa.
Kuna Te mainite ebameeldivusi, siis tahaksin veidi Teie mälu värskendada.
Aastal 1907 ostsin laenu eest saeveski, 1908. aastal härjavankri, kaks hobust, jahipüssi, traktori, püstoli ja kaks tõbist siga.
1909 põles saeveski maha ja mul jäi vaid peotäis tuhka. Üks mu hobustest suri ja teise laenasin ühele äbarikule, kes lasi sel nälga surra. Peale seda astusin kiriku liikmeks.
1910 suri mu isa ja mu vend tõmmati hobusevarguse pärast oksa. Üks joodik tegi mu tütre rasedaks ja ma pidin maksma 472 krooni posijale, et sellest ebardist mu sugulast ei tuleks.
1911 sai üks mu poegadest kärntõve, mis oli nii raske, et poeg tuli elu päästmiseks kastreerida. Olles kord kalal, läks mu paat ümber ning suurim kala, mida ma kunagi olen näinud, pääses minema. Samas said hukka mu kaks poega, kellest kumbki polnud see, kes oli kastreeritud.
1913 lasi mu naine neegriga jalga, jättes mälestuseks vaid paari musti kaksikuid. Kulude kokkuhoiuks võtsin naiseks teenija. See aga oli frigiidne ja mul oli probleeme tema rahuldamisega, nii pidin pöörduma arsti poole. See soovitas luua veidi põnevust, kui naine orgasmile läheneb. Järgmine kord võtsin voodisse kaasa jahipüssi ja kui tundus õige hetk olevat, pistsin püssitoru aknast välja ning vajutasin päästikule. Selle tulemuseks oli, et naine pasandas voodisse, minul jäi pauk kinni ning lasksin maha oma parima lehma.
1915 põlesid maha mu ülejäänud ehitused ning ma hakkasin jooma ega lõpetanud enne, kui polnud järel midagi muud peale veekindla käekella ning neerupõletiku. Pikka aega ei teinud ma muud, kui rahuldasin ennast kellaga ning kusin. Järgmisel aastal püüdsin alustada uuesti, ostsin sõnnikulaoturi ja kangasteljed, kuid sajandi suurim torm viis need veel enne, kui ma neid kasutada jõudsin, kuhugi naabervalda ning rohkem ma neid näinud pole. Naine kadus koos proovireisijaga, poeg pühkis p****t maisilehtedega, mida oli immutatud rotimürgiga, ning [kui?] mingi pasandamine maksaks sendi, peaksin ma oksendama.
Minult raha saamine on sama raske, nagu üritaks metsikule kassile rehaga võid persse lükata. Teie, lugupeetud härrad, väidate, et võite mulle ebameeldivusi valmistada, kui ma ei maksa. Selle peale pole mul muud öelda, kui et olete teretulnud proovima.
Südamliku tervitusega:…………………….


Meeldib? Jaga seda!

Share via
5 jagamist

Lisa reaktsoon!

Meeldib Meeldib
0
Meeldib
Armastan Armastan
0
Armastan
Hahaa! Hahaa!
0
Hahaa!
Ohhoo! Ohhoo!
0
Ohhoo!
Kurb Kurb
0
Kurb
Vihane Vihane
0
Vihane

Facebooki kommentaarid

error:
Mis laadi postitust soovid teha?
Tekstiline jutt
Sobib juttude, anekdootide, artiklite, tsitaatide jne avaldamiseks. Kasutada saab teksti kujundust. lisada embed elemente ning pilte.
Pilt
Pilt või ainult pildiga postitus
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Meem
Lae oma enda meemi taustapilt, et teha uus isikupärane meem.
Nummerdatud nimekiri
Klassikaline nummerdatud nimekiri
Hindamisega nimekiri
Hinda üles või alla, et valida listi parim
Avatud nimekiri
Juurde lisamise võimalusega nimekiri üles ja alla hindamisega
Poll
Hääletamine, et tuvastada parim valik
Send this to a friend