Kaine sohvri meelespea


Kaine grupijuhi meelespea

Kui pead olema napsusele seltskonnale kaineks kapteniks, tuleks meeles pidada järgmist:

1. Nad peavad ilmtingimata pidevalt autoraadio kanaleid vahetama. Juhul, kui joobes kaasreisija peaks istuma tagaistmel, siis nõutakse, et kanaleid vahetaksid sina, kusjuures see, et järgnev kanal neile ei sobi, on 96% kindel.
2. Kui kõik kanalid on edaspidi ja tagurpidi läbi lapatud ja vastavalt maitsele midagi ei leita, küsitakse sinult: “Kuule, sul mingit normaalset plaati pole wä?” Kui leiad miskit, järgneb punktis 1 mainitu.
3.Kui kõlab “hea” lugu, siis see tähendab seda, et makk tuleb keerata nii valjuks kui vähegi võimalik!
4. Kui heliseb telefon, siis sa pead ülikiiresti raadio vaigistama, sest purjus inimestel on ju nii palju tähtsaid asju rääkida!
6. Kui seltskonnas viibib suitsetajatest kaasreisijaid, siis tahavad nad autos suitsu teha. Nad süütvad sigareti, lasevad akna alla, tõmbavad paar mahvi ja siis küsivad sinult: “Autos võib ikka suitsu teha , eksju!!???”
7. Juhul, kui autos suitsetamine on sohvrile sobimatu, pead iga 15 -20 minuti tagant tegema suitsupause, hiljem ka oksepause…
8. Lisaks suitsupausidele nõuavad joobes kaasreisijad pidevalt ka metsapeatusi, kusjuures on võimatu teha samal ajal ka suitsu, selleks tuleb ikka eraldi peatus teha…
9. Kui teekond viib läbi linna, siis joobes reisiseltskonnas tekib vastapandamatu tung aken alla lasta ja midagi tänavale karjuda – see kehtib eriti just meesterahvaste puhul.
10. Kui sa oled sohver oma autoga, siis kaasreisijad( eriti just meesoost) kommenteerivad kogu aeg, kui aeglaselt sa sõidad, ja tihti kuuleb ka fraase: “pane mööda raisk!” või “näita nüüd, mida su auto suudab!”
Juhul kui auto, mida juhid, kuulub kellelegi teisele, siis kuuled alatasa fraase: “vajuta nüüd põhja!” või “sel autol on nii palju kilovatte ja selline mootor, läheb hästi edasi, onju?!”
11. Juhul, kui sa oled eelnevalt kokku leppinud kellaaja, mis kellani sõit kestab, siis see kellaaeg ei vasta kunagi tõele! Kui julged mainida eelnevat kokkulepet, võid kuulda fraase: “ära nu…i nüüd!” või “mingi pussy oled vääää???” jne jne.
12. Joobes reisiseltskond võib hakata promilli suurenedes kainet sohvrit paitama, togima, silitama jne.
13. Joobes inimestel tekib promilli suurenedes vastapandamatu soov oma südant puistada . Tihti on just sohver see, kes lisaks auto juhtimisele ka psühholoog olema peab, sest ülejäänud on end nokki joonud ja magavad hambad irevil.
13. Joobes kaasreisijatel tekib tihti “koera efekt” – neil tekib vastupandamatu soov peadpidi aknast välja ronida ja sõita keel suust välja lotendamas!
14. Kaine sohver peab ülejoonud kaasreisijad sõidu lõppedes autost välja tirima ja koju talletama.


Meeldib? Jaga seda!

4 jagamist

Lisa reaktsoon!

Meeldib Meeldib
0
Meeldib
Armastan Armastan
0
Armastan
Hahaa! Hahaa!
0
Hahaa!
Ohhoo! Ohhoo!
0
Ohhoo!
Kurb Kurb
0
Kurb
Vihane Vihane
0
Vihane

Facebooki kommentaarid

error:
Mis laadi postitust soovid teha?
Tekstiline jutt
Sobib juttude, anekdootide, artiklite, tsitaatide jne avaldamiseks. Kasutada saab teksti kujundust. lisada embed elemente ning pilte.
Pilt
Pilt või ainult pildiga postitus
Video
Youtube, Vimeo või Vine integreeritud kood
Meem
Lae oma enda meemi taustapilt, et teha uus isikupärane meem.
Nummerdatud nimekiri
Klassikaline nummerdatud nimekiri
Hindamisega nimekiri
Hinda üles või alla, et valida listi parim
Avatud nimekiri
Juurde lisamise võimalusega nimekiri üles ja alla hindamisega
Poll
Hääletamine, et tuvastada parim valik

Send this to a friend