Ära viivita hetkegi ning saada see ahelkiri veel täna 7-le sõbrale


See ahelkiri algatati just selliste potentsete meeste tarvis – nagu Sina oled -et Sinu seksuaalelu veelgi erutavamaks muuta. Vastupidiselt senistele levitatud ahelkirjadele, ei too see Sinu jaoks endaga kaasa mitte mingeid rahalisi kulutusi.
SA VÕID AINULT VÕITA !!!
Saada lihtsalt koopia oma seitsmele (7) kõige paremale sõbrale, kes on sama teravad kui Sina ise. Enne saatmist lisa adressaatide nimekirjale kõige lõppu oma andmed ning kustuta kõige esimese isiku (mehe) andmed.
Seejärel paki oma naine, sõbratar või elukaaslane ühte suurde pappkasti(ära unusta õhuaukusid teha!!!) ning saada ta posti teel saajale,kelle nimi adressaatide nimekirjas kõige ees oli.

Niipea, kui Sinu nimi on nimekirjas esimesel kohal, saad Sa kätte
kohaletooduna 7^7 (loe: seitse seitsmendas astmes) ehk 823 543 naist.Statistilise normaaljaotuse õpetusest tulenevalt on nende hulgas vähemalt 3 modelli, 463 metsikut nümfomaani, 3 234 ehtsat rikutud naisejurakat,vähemalt 20 198 multiorgasmi(teeskle)jat ja umbes 40 396 bi-naist.

See on “summa summarum” 64 294 naisolevust, kes on mitmeid kordi kuumemad,
avatumad ning tiirasemad, kui see kuivik, kelle Sa selle lõbu vastu vahetad.

Ja kõige parem alles tuleb:SINU VANAMOORI EI OLE KOHE KINDLASTI NENDE HULGAS !!!
Nii et, ÄRA MITTE MINGIL JUHUL KATKESTA KIRJAAHELAT !!!
Üks mees, kes 7 sõbra asemel viitsis ainult 5-le kirjutada, sai hiljuti oma vanamoori koos igivana hommiku mantli (mida ta pidevalt kandis),lokirullide ja püsimigreeniga tagasi. Samal päeval kolis rahvusvaheline tippmodell, kellega mees peale oma naise postitamist kokku oli kolinud,jälle tema majast välja, et tulevikus selle mehe parima koolivennaga
(kellele hädasolija ei olnud kirjutanud!!) koos elada.

Sel ajal, kui ma seda meili kirjutan, on mees, kes seisis adressaatide nimekirjas 6 kohta minust kõrgemal, juba 837 naist läbi k… ning lebab momendil raskekujulise kerapõrutusega hospitalis. Samal ajal kuhjuvad tema palatiukse taga juba järgmised 452 pappkasti.
SUL PEAB LIHTSALT USKU OLEMA !!!
Seepärast: see on ainulaadne ja erakordne võimalus oma seksuaalelu ühe hoobiga korrastada. Ei mingeid kalleid kutseid õhtusöökidele, ei mingeid tundidepikkusi keele-kõrva-ajamisi kõigil nendel triviaalsetel teemadel,mis ainult naisi huvitavad – ainult selle nimel, et Sinu väljavalitut voodisse saada. Ei mingeid õudusunenägusid ämmadest ning mitte piuksugi sellistest rämedatest väljenditest nagu “abielu” või “kihlus” (millised meile häbelikkuseõhetuse näole ja hirmuhigi otsaette toovad ning
surmavõitluses õhu järgi ahmima panevad).

Ja kõik see koos edukusgarantiiga.
Sellepärast ära viivita hetkegi ning saada see ahelkiri veel täna 7-le oma kõige teravamale sõbrale.


Meeldib? Jaga seda!

8 jagamist

Lisa reaktsoon!

Meeldib Meeldib
0
Meeldib
Armastan Armastan
0
Armastan
Hahaa! Hahaa!
0
Hahaa!
Ohhoo! Ohhoo!
0
Ohhoo!
Kurb Kurb
0
Kurb
Vihane Vihane
0
Vihane

Facebooki kommentaarid

error:
Mis laadi postitust soovid teha?
Tekstiline jutt
Sobib juttude, anekdootide, artiklite, tsitaatide jne avaldamiseks. Kasutada saab teksti kujundust. lisada embed elemente ning pilte.
Pilt
Pilt või ainult pildiga postitus
Video
Youtube, Vimeo või Vine integreeritud kood
Meem
Lae oma enda meemi taustapilt, et teha uus isikupärane meem.
Nummerdatud nimekiri
Klassikaline nummerdatud nimekiri
Hindamisega nimekiri
Hinda üles või alla, et valida listi parim
Avatud nimekiri
Juurde lisamise võimalusega nimekiri üles ja alla hindamisega
Poll
Hääletamine, et tuvastada parim valik

Send this to a friend