-
Seisin Maxima järjekorras
Sain just taaskord tõestust, et eestlane on üsna külm, omaette, isegi veidi arrogantne ning ebaviisakas inimene…Positiivse külje pealt aga pean tõdema, et ka üsna jõuline...
-
Tere tulemast Maximasse
Sain just taaskord tõestust, et eestlane on üsna külm, omaette, isegi veidi arrogantne ning ebaviisakas inimene…Positiivse külje pealt aga pean tõdema, et ka üsna jõuline...