midagi hingele 🙂 kuula meie lugu ka spotifys:
muusika & sõnad: Wanda & Jaagup
produ: Jaagup Tuisk
kidrad: Carlos Roos, mariin k.
vid ope: masa
lüürika:
ei planeeri
kuhu homne viib
sest siin meile ju piisabki
ei fokuseeri
mu objektiiv
ja nii ainsana näengi sind…
kuid siiski mõtlen
et kui pidu on läbi
kas jääd? või läed?
REF
jää sa veel vaid sekundiks
las peatub meis see hetk
kõiges muus võin eksida
kuid sinuta ei saa
ma eksisteerida
ja defineerida
mida tunnen ma kui saan
su huultelt veerida
et mina sind k
II SALM
ei protesteeri
kui mu niidad sa
su niitudel võin niita ma
ei kalkuleeri
oma käike ma
sest kõike head peab ootama
kuid siiski mõtlen
et kui pidu on läbi
kas jääd? või läed?
source